top of page

Maj 2024 w Pracowni Personal Concept

Maj 2024 roku był dla naszej pracowni czasem pełnym intensywnej pracy i znaczących osiągnięć. Dzięki połączeniu doświadczenia, innowacyjnych pomysłów i dbałości o detale, zrealizowaliśmy kilka ważnych projektów oraz rozpoczęliśmy nowe, ekscytujące inicjatywy.


Zakończone Projekty


Remont Mieszkania z Wielkiej Płyty w Gdyni


Jednym z kluczowych projektów, który udało nam się zakończyć w maju, był kompleksowy remont mieszkania z wielkiej płyty w Gdyni. Projekt ten zakładał całkowitą zmianę układu funkcjonalnego wnętrza. Przebudowaliśmy większość ścian działowych, otwierając przestrzeń i tworząc nowoczesne połączenie kuchni z salonem. Nowy układ przestrzenny spełnił oczekiwania właścicieli – kuchnia umożliwia spokojne gotowanie z dala od wzroku gości, a wyspa kuchenna pełni funkcję barową, idealną do wspólnych posiłków.Inwentaryzacja i Koncepcja Projektowa w Gdańsku


W Gdańsku wykonaliśmy inwentaryzację mieszkania w stanie deweloperskim oraz stworzyliśmy koncepcję projektową. Mieszkanie z trzema pokojami i loggią, oferujące przepiękny widok na morze, ma stać się nowoczesnym, funkcjonalnym miejscem do życia.


Metamorfoza Wnętrza w Gdyni
W Gdyni, w prestiżowej, willowej dzielnicy Kamienna Góra, przeprowadziliśmy metamorfozę starego wnętrza, z zachowaniem istniejących elementów: drewnianej podłogi dębowej w jodełkę klasyczną, drewnianych schodów i oryginalnych okładzin drzwiowych. Projekt obejmował również zastosowanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Dzięki temu wnętrze zyskało nowy, elegancki wygląd i jest gotowe do wynajmu krótkoterminowego.

Więcej o tym projekcie w nadchodzącym poście, gdzie zrobimy całe studium przypadku do tej metamorfozy.


Nowe Projekty


Apartamenty Wakacyjne w ŁebieW maju rozpoczęliśmy prace nad apartamentami wakacyjnymi w Łebie. Skupiliśmy się na analizie układu funkcjonalnego wnętrz, poprawie ergonomii oraz dostosowaniu elementów wykończeniowych do istniejącego stanu lokali. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni idealnych dla turystów, które będą funkcjonalne i estetyczne.


Przygotowania Przed Sezonem Letnim w Gdyni
Maj to również czas intensywnych przygotowań do sezonu letniego. Zaktualizowaliśmy oferty wynajmu, przyjęliśmy nowe apartamenty do obsługi oraz wykonaliśmy niezbędne naprawy. Dzięki dbaniu o najwyższą jakość naszych usług, nie tylko utrzymujemy, ale także zwiększamy nasze portfolio obsługiwanych nieruchomości.


Inwestycje w Jakość i Partnerstwa

Wszystkie nasze realizacje opierają się na współpracy z renomowanymi partnerami i wyborze najwyższej jakości materiałów. Dzięki zaufanym dostawcom możemy zapewnić doskonałe rezultaty i satysfakcję naszych klientów.


Zaproszenie do Śledzenia Naszych Działań

Zapraszamy do śledzenia naszych działań na stronie Personal Concept oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Maj 2024 był dla nas miesiącem pełnym wyzwań i sukcesów, które motywują nas do dalszej pracy i rozwijania naszych usług. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

33 wyświetlenia

Comments


bottom of page