top of page

O NAS 

INTERNET-3.jpg

Personal Concept to pracownia projektowania wnętrz, nazwana tak z uwagi na indywidualne podejście do konceptu projektowego. 

Założona przez mgr inż. Architekt-Urbanistkę Katarzynę Kryszewską-Wilke, absolwentkę Politechniki Gdańskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki. Pracownia powstała, by zaspokoić potrzebę ekspresji własnego poczucia estetyki oraz zostawić po sobie ślad, stawiając na dobry design, detale oraz ergonomię.

Jesteśmy doradcami dla naszych Klientów. Wkładamy wysiłek, by poznać indywidualne potrzeby każdego z nich i z największą starannością przygotować się do zadania projektowego. Rynek zalewany jest produktami tysięcy marek. Wybór właściwych, spełniających nasze wymagające kryteria, pozwala uzyskać wysoką jakość, a ich zestawienie ze sobą tworzy indywidualny design, sprawiając radość i dumę zarówno naszym Klientom jak i nam.

Powierzone nam decyzje przełożą się na efekty, które będą widoczne przez lata. Dlatego do swojej pracy podchodzimy odpowiedzialnie, jak najstaranniej odpowiadając na zaufanie, którym obdarzają nas nasi Klienci. Przemyślane decyzje są w projektowaniu kluczem do sukcesu. Sam proces jest połączeniem wizji artystycznej z wiedzą techniczną. Rezultatem końcowym są funkcjonalne i niepowtarzalne wnętrza o ponadczasowej elegancji.

Jeżeli Wasze zamiłowanie do pięknych wnętrz jest takie jak nasze to zapraszamy do współpracy.

Zespół Personal Concept

bottom of page