top of page
Kopia INTERNET-5_edited.png

O Nas

Personal Concept to pracownia projektowania wnętrz, nazwana tak z uwagi na indywidualne podejście do konceptu projektowego. 

Założona przez mgr inż. Architekt-Urbanistkę Katarzynę Kryszewską-Wilke, absolwentkę Politechniki Gdańskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki. Pracownia powstała, by zaspokoić potrzebę ekspresji własnego poczucia estetyki oraz zostawić po sobie ślad, stawiając na dobry design, detale oraz ergonomię.

Jesteśmy doradcami dla naszych Klientów. Wkładamy wysiłek, by poznać indywidualne potrzeby każdego z nich i z największą starannością przygotować się do zadania projektowego. Rynek zalewany jest produktami tysięcy marek. Wybór właściwych, spełniających nasze wymagające kryteria, pozwala uzyskać wysoką jakość, a ich zestawienie ze sobą tworzy indywidualny design, sprawiając radość i dumę zarówno naszym Klientom jak i nam.

Powierzone nam decyzje przełożą się na efekty, które będą widoczne przez lata. Dlatego do swojej pracy podchodzimy odpowiedzialnie, jak najstaranniej odpowiadając na zaufanie, którym obdarzają nas nasi Klienci. Przemyślane decyzje są w projektowaniu kluczem do sukcesu. Sam proces jest połączeniem wizji artystycznej z wiedzą techniczną. Rezultatem końcowym są funkcjonalne i niepowtarzalne wnętrza o ponadczasowej elegancji.

Jeżeli Wasze zamiłowanie do pięknych wnętrz jest takie jak nasze to zapraszamy do współpracy.

Zespół Personal Concept

Katarzyna Kryszewska-Wilke

NASZA HISTORIA 

2023

10-lecie Pracowni

W 2023 roku świętowaliśmy dekadę naszej działalności. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele inspirujących projektów, zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla biznesu. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na tej wyjątkowej drodze. Obiecujemy, że kolejne lata będą równie obfite w piękne i funkcjonalne realizacje.

2017

2015

2013

Rozszerzenie Działalności o Zarządzanie Nieruchomościami

Po czterech latach działalności w branży projektowania wnętrz podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszych usług. 2017 rok stał się kamieniem milowym, gdyż po raz pierwszy podjęliśmy się zarządzania nieruchomościami, otwierając nowy rozdział w historii Personal Concept.

Realizacja Pierwszego Projektu „Pod Klucz”

Dwa lata po otwarciu pracowni zrealizowaliśmy nasz pierwszy kompleksowy projekt „pod klucz”. Było to nie tylko wyzwanie, ale i ogromna satysfakcja z dostarczenia klientowi gotowej przestrzeni do życia.

Otwarcie Pracowni Personal Concept

W tym wyjątkowym roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z projektowaniem wnętrz, otwierając drzwi naszej pracowni. Był to początek realizacji naszej pasji do tworzenia niepowtarzalnych przestrzeni.

Filozofia i Wartości 

W Personal Concept nasza filozofia pracy i głęboko zakorzenione wartości kształtują każdy aspekt procesu projektowego, od pierwszej koncepcji po finalne realizacje. Wierzymy, że to właśnie detale tworzą charakter przestrzeni, dlatego przywiązujemy wielką wagę do każdego, nawet najmniejszego elementu. Pracując na zróżnicowanych budżetach, dążymy do optymalizacji kosztów, nigdy nie tracąc z oczu jakości i estetyki. Nasze podejście jest całościowe, łączymy funkcjonalność z pięknem, tworząc przestrzenie, które nie tylko inspirują, ale są również wyrazem naszej miłości do nieruchomości. Każdy projekt to dla nas wyjątkowa historia, którą piszemy wspólnie z naszymi klientami, opierając się na solidnych fundamentach zaufania, profesjonalizmu i innowacyjności.

Personal Concept Projektowanie

Wpływ na Cały Proces Projektowy

Znaczenie każdego etapu jest kluczowe. Od idei po zakończenie, dokładnie dopasowujemy proces do Twoich oczekiwań, zapewniając spójność i satysfakcję z finalnego projektu.

AEnB2Upo7TSDb04v2Pb3LGtXrQat5kLVDPN2BsuBrcxRolXYeKpCVbKd0Ve3lJGOgdxD397Ut6cry0OHkcgPCX0KLX

Całościowe Podejście

Oferujemy wsparcie na każdym etapie – od zakupu nieruchomości, przez projektowanie i wykonanie, aż po zarządzanie gotową przestrzenią. Nasze usługi są kompleksowe, co pozwala na pełną realizację wizji naszych klientów.

Personal Concept Detale

Detale Mają Znaczenie

Detale są esencją naszych projektów. Starannie dobieramy każdy element, by wnętrza odzwierciedlały indywidualny charakter i wyrażały duszę miejsca.

Personal Concept Projektowanie Wnętrz Gdynia

Z Miłości do Nieruchomości

Nasza pasja to kreowanie, odnawianie i zarządzanie przestrzeniami. Każda nieruchomość to dla nas okazja, by stworzyć miejsce piękne, funkcjonalne i dochodowe.

Praca na Budżecie Personal Concept

Praca na Budżecie

Znalezienie równowagi między kosztami a jakością to nasz priorytet. Optymalizujemy budżet, by realizować projekty spełniające Twoje marzenia w ramach ustalonych środków.

Personal Cocnept Mood Board

Wykonalność Projektu

Przy każdym projekcie kładziemy nacisk na jego realne wykonanie. Nasze pomysły łączą kreatywność z pragmatyzmem, gwarantując, że zaprojektowane przestrzenie nie tylko zachwycają, ale są także praktycznie zrealizowane.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij Formularz Kontaktowy

Dziękujemy za wiadomość

bottom of page