Lista działań

analiza potrzeb

Poprzez szczegółową ankietę i rozmowę poznajemy potrzeby Klienta. Analizujemy tryb życia, przyzwyczajenia,  preferencje kolorystyczne, rozmieszczenie ścian, układ pomieszczeń,  możliwości aranżacyjne 
tak, by rozpocząć

indywidualny proces projektowy

inwentaryzacja.jpg

inwentaryzacja

Szczegółowe przedstawienie rzeczywistego stanu obiektu w formie pomiarów oraz dokumentacji fotograficznej, niezbędne do wykonania projektu wnętrza.

funkjconalny.jpg

projekt koncepcyjny

Obejmuje 2-3 warianty aranżacji wnętrza w formie rzutu z góry z rozmieszczeniem ścian działowych i mebli.

schemat estetyki.jpg

moodboard

Plansze bazujące na zdjęciach inspiracji, określające charakter przestrzeni, kolorystykę i materiały.

nowoczesna łazienka

wizualizacje

Na podstawie przyjętych we wcześniejszych etapach  wyborów: kolorystyki, wyposażenia i oświetlenia tworzymy model 3D wnętrza, 

tak by w najlepszy sposób pokazać jak docelowo będzie wyglądało

20150714_RTS-Model.jpg

projekt wykonawczy

Jest to zasadniczo najważniejsza, po koncepcji, część naszej pracy. To dzięki projektowi powstanie wnętrze.  Dzięki wysokiej szczegółowości, dokładności i precyzji projektów realizacja odbywa się zgodnie z przyjętymi założeniami i wysoką dbałością o każdy detal. 

Fotolia_40515377_Subscription_XL.jpg

kosztorys

Wykonujemy szczegółowe zestawienia ilościowe materiałów i wyposażenia niezbędne do sporządzenia wyceny.

Na podstawie szczegółowego projektu powstaje   kosztorys . Pomagamy w zebraniu wszystkich ofert na wybrane materiały, wyposażenie i wykonawstwo. Bazujemy na sprawdzonych firmach i specjalistach. 

Posadzka

realizacja i nadzór autorski

Kolejny kluczowy etap  to realizacja, której odpowiedni przebieg gwarantuje nadzór autorski. Polega on na nadzorowaniu procesu wykonawczego na budowie, kontakcie z podwykonawcami oraz kontrolowaniu jakości wykonywanych prac. Wszelkie problemy wynikające z procesu wykonawczego rozwiązywane są na bieżąco, dzięki czemu   remont  trwa szybciej i sprawniej.

Hotel Key

odbiór i zakonczenie prac

ostatni  z etapów projektu, podczas którego  sprawdzana jest praca wykonawcza pod względem jakości i zgodności z projektem. 

Po zakończeniu prac wykonywana jest profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrza.